1.650,00 TL KDV Dahil
Tükendi
1.650,00 TL KDV Dahil
1

Obje-Heykel

Mumluk, ofis dekorasyonu, saksı ve obje-heykel gibi dekorasyon ürünlerini yaratıcı bir ruh ile tamamlayarak tasarlayan Jomo Tasarım, dijital ortamların tamamen dışına çıkarak hayatı, yaşadığı anı ve bulunduğu ortamı daha keyifli hale getirerek güzelleştirmek isteyen kişiler için modern tarzlarını yansıtacak ürünler üretmek ve mekanlarına ilham olabilmek mottosu ile yola çıkar.

Tarzınıza Uygun Ojbe-Heykel Modelleri

İstenilen tarz ve dekorasyona uygun olarak tasarlanan obje ürünler, betondan oluşuyorsa tamamen el yapımı olarak tasarlanır. Sıra dışı beton obje ev aksesuarı olarak tasarımı yapılan ürünler hediye olarakta iyi bir alternatiftir.

Özel beton harcı kullanılarak üretilen dekorasyon obje ürünleri betonun yapısından kaynaklı olarak küçük hava delikleri bulundurur. Jomo Tasarım ekibi özellikle bu hava deliklerini doğal beton görünümünü kaybetmemesi için korur. Tüm dekoratif obje ürünleri el yapımı olması nedeniyle hiçbir ürün diğerinin tamamen birebir aynısı değildir.

Beton Yapısı İle En Modern Ojbe-Heykel Çeşitleri

Hediyelik ev aksesuarı olarak tercih edilen dekoratif obje ürünleri ev içerisinde tüm odalarda değerlendirilebilecek biblo beton heykel modellerinin tamamı el yapımıdır. Özel beton harcı kullanılarak tasarlanan beton heykel modelleri özellikle ev içerisine değişik bir ambiyans katmaktadır.

El yapımı obje olarak Jomo Tasarım tarafından tasarlanan ürünler 1 ila 3 iş günü içerisinde kargoya verilirken, mevcut ürünler stoklardaysa alıcısı tarafından hızlıca teslim alınabilir şekilde gönderimi yapılır.

Beton Ojbe-Heykel Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Beton kullanımının artması ile birlikte pek çok sektörde tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisi su, rüzgar, yangın ve doğal afetlere karşın oldukça dayanıklı olmasının yanında çevre dostu olmasından da kaynaklıdır.

Özellikle obje olarak betondan yapılan obje tercih edilmesi betonun doğal renginin yanında minimal yüzey ve sade bir görünümü sayesinde her alana yakışabilecek ürünlerin tasarlanmasına imkan tanıması yer alır. Yüzeyine yapılacak desen ve işlemler obje görünümüne değişik hava katarak tasarımcının yaratıcılık potansiyelini kullanmasına imkan sunar. Bakımı oldukça kolay olan beton obje ürünlerin bakımı yapılırken gereken özeni göstermek şarttır.

Evlerde kullanılan dekoratif tasarım ürünlerinden olan obje heykeller çok fazla sabit bir yerde kaldıklarında tozlanabilir ve renkleri solabilir. Bu gibi durumlarda nemli bir bez ile sürekli olarak tozdan arındırılması gereken objeler ekstra özenli bir bakım gerektirmez.

Beton Ojbe-Heykel Fiyatları 2023

Beton obje heykel fiyatları tasarlanan objenin el işçiliğine ve tasarım büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Jomo Tasarım bu noktada ürünlerinde indirimler uygulayarak müşterilerinin beğeneceği tasarımları satın almaları noktasında yardımcı olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR